Aktualności

2018.04.25 - Wernisaż wystawy fotograficznej

Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód Sądecko-Podhalański Oddział w Nowym Sączu, Sądecka Biblioteka Publiczna oraz Wawrzyniec Kuc i Valerjan Romanovski zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej „PROJEKT VR – NA ROWERZE W MROZACH JAKUCJI”, który odbędzie się 25 kwietnia br. o godz. 18.00 /zabytkowe piwnice SBP, ul. Franciszkańska 11/. Ekspozycję można oglądać do 25 maja br. w godzinach otwarcia biblioteki.

więcej »
2018.04.26 - PROCES GRUPOWY - jak prowadzić konstruktywną dyskusję

Sądecka Kooperatywa Spożywcza oraz Sądecka Biblioteka Publiczna zapraszają na spotkanie "PROCES GRUPOWY - jak prowadzić konstruktywną dyskusję", które odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00
w zabytkowych piwnicach SBP
/ul. Franciszkańska 11/. Wstęp wolny.

więcej »

Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza uczniów
i nauczycieli z klas 0-III na zajęcia literackie "Machiną przez Chiny. Pamiętnik Hali. Z Druskiennik do Szanghaju 1934 - 1936" przygotowane w oparciu o powieść Łukasza Wierzbickiego „Machiną przez Chiny”.

Na spotkania zapraszamy od 15 marca do końca czerwca 2018 r. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie grup. Tel. (18) 441-37-10 lub (18) 443-81-39 wew. 21, 22.

Uprzejmie informujemy, że od 29 stycznia 2018 roku zostały wydłużone godziny pracy Oddziału dla Dzieci i Młodzieży oraz Działu Zbiorów Regionalnych i Zabytkowych: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - godz. 10.00 - 18.00.

Zapraszamy przedszkolaki i uczniów do korzystania z oferty zajęć z językiem angielskim w bibliotece. W Oddziale dla Dzieci i Młodzieży trwają kolejne edycje spotkań „Fairyland” oraz „Angielski SOS” a w marcu br. rozpoczęły się spotkania "Angielski na wesoło" dla dzieci powyżej 8 roku życia.

Wszystkie spotkania otwarte i bezpłatne. Szczegóły na plakatach. Zapraszamy!

 

Drodzy Czytelnicy! Z powodu przekroczenia limitu słów przyznanego przez firmę Legimi dla Konsorcjum Bibliotek nastąpiła przerwa w świadczeniu usługi. Kody, które w ostatnim czasie zostały przez Państwa pobrane tracą ważność. Informujemy równocześnie, że prowadzone są rozmowy z dostawcą, aby przywrócić pełną funkcjonalność usługi. Za utrudnienia przepraszamy.

2016.11.23 - Książki w wersji elektronicznej w naszej bibliotece!

Czytelników biblioteki zapraszamy do bezpłatnego korzystania z e-booków. Za pośrednictwem platform/serwisów: IBUK Libra oraz ACADEMICA, można czytać literaturę piękną i naukową w wersji elektronicznej.

Możliwość bezpłatnego korzystania ze wspomnianych serwisów mają czytelnicy z aktualną kartą biblioteczną.

 

Dowiedz się więcej jak korzystać z poszczególnych platform/serwisów.
więcej »

Konkurs "Sądecki Rajcuś" zorganizowany przez Stowarzyszenie Szersze Horyzonty przy współudziale Akademii Żakowskiej oraz Sądecką Bibliotekę Publiczną skierowany jest do uczniów i nauczycieli z klas I – III.  Od marca 2018 r. klasy zgłoszone do III edycji konkursu będą miały okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych na terenie nowosądeckiej Starówki (Rynek i okolice) oraz w konkursach: plastycznym /klasy I-II/ i wiedzy /klasy III/. Na laureatów czekają nagrody. Szczegóły konkursu w regulaminie.

« poprzednia 1 następna »