Aktualności

2018.10.12 - Audiobooki - nowe godziny otwarcia i nowe miejsce udostępniania

Drodzy Czytelnicy!

Już od 8 listopada br. będzie można wypożyczyć książkę mówioną na płytach CD w Bibliotece Głównej (ul. Franciszkańska 11) w godzinach pracy cztelni.

Serdecznie zapraszamy!

więcej »
2018.10.17 - "Józef Piłsudski. Fakty i tajemnice z życia Marszałka" - spotkanie ze Sławomirem Koperem

17 października br. w Bibliotece Głównej odbyło sie spotkanie ze Sławomirem Koperem - pisarzem, historykiem i publicystą. Autor m.in. książki ”Józef Piłsudski. Człowiek i polityk” zaprezentował sylwetkę Marszałka, przedstawiając mało znane fakty z jego biografii.

więcej »
2018.10.03 - Wystawa "Malowane na jedwabiu"

Zapraszamy do oglądania prac Eweliny Wiśniewskiej, znajdujących się w bibliotecznej galerii SBP /ul. Franciszkańska 11/. Autorka przedstawia barwne prace malowane na niezwykle zwiewnym materiale jakim jest jedwab. Wystawa będzie czynna do 19 października br. w godzinach otwarcia biblioteki.

więcej »

Sądecka Biblioteka Publiczna włączyła się w organizację Europejskiego Tygodnia Kodowania, organizując wydarzenia uczące programowania, umiejętności cyfrowych, logicznego myślenia i współdziałania w zespole. Zapraszamy do udziału - szczegóły na plakacie.

 

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Sądeckiej Biblioteki Publicznej zaprasza dzieci na zajęcia do biblioteki. Szczegóły na plakacie.

 

Oddział dla Dzieci i Młodzieży serdecznie zaprasza dzieci i nauczycieli z klas I - VI na warsztaty interdyscyplinarne. Warsztaty odbywać się będą do końca grudnia, prosimy o wcześniejsze zgłaszanie grup.

Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Lwowska 21
tel. (18) 441 37 10, (18) 443 81 39 wew. 21 lub 22.

Szczegóły na plakacie poniżej.

 

2018.10.04 - Mirabelka - kiełkująca historia

W ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości Oddział dla Dzieci i Młodzieży włączył się w akcję "Mirabelka - kiełkująca historia". W październiku młodzi czytelnicy wezmą udział w interdyscyplinarnych warsztatach, których celem będzie promocja czytelnictwa, zwiększenie świadomości na temat wydarzeń związanych z wojną oraz świętowanie 100-lecia Niepodległości.

więcej »
2016.11.23 - Książki w wersji elektronicznej w naszej bibliotece!

Czytelników biblioteki zapraszamy do bezpłatnego korzystania z e-booków.
Za pośrednictwem platform/serwisów: IBUK Libra, ACADEMICA oraz LEGIMI można czytać literaturę piękną i naukową w wersji elektronicznej.


Możliwość bezpłatnego korzystania ze wspomnianych serwisów mają czytelnicy z aktualną kartą biblioteczną.

 

Dowiedz się więcej jak korzystać z poszczególnych platform/serwisów.
więcej »
« poprzednia 1 następna »