Aktualności

2017.09.21 - Wystawa "Artystycznie"

Małgorzata Kossakowska, Wanda Zaremba oraz Sądecka Biblioteka Publiczna zapraszają na wystawę "ARTYSTYCZNIE", prezentowaną w zabytkowych piwnicach przy ul. Franciszkańskiej 11 do 10 października br. w godzinach otwarcia biblioteki.

więcej »
2017.09.30 - Spotkanie autorskie z Pawłem Zuchniewiczem

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie "Siostra naszego Boga - kobieta, która zafascynowała Karola Wojtyłę", które odbędzie się 30 września 2017 roku o godz. 16:00 w zabytkowych piwnicach przy ul. Franciszkańskiej 11. Spotkanie z Pawłem Zuchniewiczem zorganizowane zostało w ramach XXXI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.

więcej »

 

Spotkaniu "Z książką przy kawie" towarzyszy KONKURS "PODZIEL SIĘ WRAŻENIAMI Z LEKTURY". Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy przeczytali Dziewczynę z pociągu Pauli Hawkins.

2017.09.20 - Biblioteczne Warsztaty Teatralne

miniaturaSądecka Biblioteka Publiczna zaprasza młodzież gimnazjalną i licealną do udziału w Bibliotecznych Warsztatach Teatralnych. Praca nad ruchem scenicznym, dykcją i interpretacją tekstów
to podstawowe założenia programu,
do współtworzenia którego zapraszamy młodych ludzi, pragnących rozwijać swe pasje i pracować nad różnymi sposobami wyrażania siebie. Warsztaty rozpoczynają
się w październiku br. – Biblioteka Główna, ul. Franciszkańska 11.
Zapisy i szczegółowe informacje:
18 443-87-52 lub 18 443-83-02 /wewn. 29 lub 24/.

więcej »

Oddział dla Dzieci i Młodzieży zapasza grupy przedszkolne na zajęcia o charakterze edukacyjno-literackim.

W każdym miesiącu inny temat przybliżający uczestnikom świat literatury dziecięcej oraz różnorodne, rozwijające zabawy i zadania, podczas których najmłodsi będą się świetnie bawić.

Dla chętnych przedszkoli możliwość comiesięcznych wizyt w bibliotece połączonych z wypożyczaniem książek.

Zapisy i informacje: Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Lwowska 21, tel. (18) 441-37-10 (wew.21 lub 22).

Drodzy Czytelnicy! Z powodu przekroczenia limitu słów przyznanego przez firmę Legimi dla Konsorcjum Bibliotek nastąpiła przerwa w świadczeniu usługi. Kody, które w ostatnim czasie zostały przez Państwa pobrane tracą ważność. Informujemy równocześnie, że prowadzone są rozmowy z dostawcą, aby przywrócić pełną funkcjonalność usługi. Za utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że od 1.09.2017 r. godziny pracy Oddziału Książki Mówionej /ul. Narutowicza 9/ zostają wydłużone.

wtorek 14.00 - 17.00

czwartek 10.00 - 13.00

Zapraszamy.

2016.11.23 - Książki w wersji elektronicznej w naszej bibliotece!

Czytelników biblioteki zapraszamy do bezpłatnego korzystania z e-booków. Za pośrednictwem platform/serwisów: IBUK Libra oraz ACADEMICA, można czytać literaturę piękną i naukową w wersji elektronicznej.

Możliwość bezpłatnego korzystania ze wspomnianych serwisów mają czytelnicy z aktualną kartą biblioteczną.

 

Dowiedz się więcej jak korzystać z poszczególnych platform/serwisów.
więcej »
« poprzednia 1 następna »